פחם סוכנות לביטוח ופיננסים                       
 
 
 
 

 

מגדל - ביטוח נסיעות לחו"ל

      

 
        
פניקס - ביטוח נסיעות לחו"ל


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ביטוח אובדן כושר עבודה

פיצוי כספי חודשי במקרה של אובדן כושר עבודה

 

תאונה או מחלה עלולות לעצור את מרוץ החיים ולגרום, בנוסף לכאב הפיזי והנפשי, להוצאות כספיות גבוהות ולמגבלה גופנית שפוגעת ביכולת לעבוד ולהתפרנס. ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לך שקט כלכלי באמצעות פיצוי חודשי שישולם לך במקרה של אובדן כושר עבודה ממחלה או תאונה. כך תוכל למנוע ירידה ברמת החיים שלך ושל משפחתך.

 

כיסוי אובדן כושר עבודה יעניק לך פיצוי חודשי במקרה של הגדרת אובדן כושר עבודה מוחלט או חלקי על פי ההגדרה הבאה:

המבוטח ייחשב כמי שאיבד באופן מוחלט או חלקי את כושר עבודתו אם עקב מחלה או תאונה נשלל ממנו כושר העבודה באופן זמני או קבוע בשיעור שבין 25% - 75% לפחות  לעסוק בעיסוק בו עסק לפני מועד אותה מחלה או תאונה ושבעקבותיו נבצר ממנו לעסוק בכל עיסוק סביר אחר התואם את ניסיונו, השכלתו והכשרתו, לפני קרות מקרה הביטוח (להלן: "עיסוק סביר").

  • תשלום הפיצוי החודשי יבוצע החל מתום תקופת ההמתנה ובמשך התקופה בה תהיה באובדן כושר עבודה או עד תום תקופת הביטוח (גיל 60-67 בהתאם לבחירתך) לפי המוקדם מביניהם.
  • תקופת המתנה של 3 חודשים.
  • במקרה של אובדן כושר עבודה הפוליסה תשוחרר מתשלום פרמיות.
  • ניתן לרכוש את הביטוח גם ככיסוי נוסף במסגרת ביטוח לחיסכון פנסיוני.
  • הפרמיה בתכנית זו משתנה מידי שנה, ותגבה מדי חודש בחודשו באמצעות הוראת קבע או כרטיס אשראי בהתאם לבחירתך, או שתשולם ע"י המעסיק כאשר מדובר בפוליסה פנסיונית.

*ניתן להוסיף לתוכנית הבסיסית הרחבות נוספות
 

לפירוט ההרחבות >
לרשימת ספורט אתגרי - מוצרי אובדן כושר עבודה >

ניתן לרכישה במסגרת ביטוח למנהלים ועובדים שכירים, או במסגרת תגמולים לעצמאים בתוכנית זו ישולם פיצוי חודשי למבוטח במקרה של אובדן כושר עבודה ממחלה או מתאונה הפיצוי ישולם מתום תקופת ההמתנה שנקבעה מראש וכל עוד המבוטח בלתי כשיר לעבודה באופן מוחלט (75% ומעלה) או חלקי (74% עד 25%) בהגדרת עיסוק סביר אחר או עד תום תקופת הביטוח של תכנית זו, לפי המועד המוקדם מבניהם בעת תשלום הפיצוי החודשי יהיה המבוטח משוחרר מתשלום הפרמיה.לתכנית הבסיסית ניתן להוסיף הרחבות נוספות.
 

לצפיה בהרחבות >

ניתן לרכישה במסגרת תכניות פרט שאינן פנסיוניות בתוכנית זו ישוחרר המבוטח מתשלום הפרמיה במקרה של אובדן כושר עבודה ממחלה או מתאונה. השחרור יחל מתום תקופת ההמתנה שנקבעה וכל עוד המבוטח בלתי כשיר מוחלט לעבודה באופן מוחלט (75% ומעלה) או חלקי (74% עד 25%) בהגדרת עיסוק סביר אחר או עד תום תקופת הביטוח של תכנית זו, לפי המוקדם מבניהם. למוצר זה ניתן להוסיף רק את ההרחבות הבאות:

  • הגדרת עיסוק ספציפי.
  • פרנצי'זה.
  • קיצור תקופת המתנה.


לתשומת ליבך, המידע שמוצג לעיל הינו מידע תמציתי בלבד. הפרטים המלאים בנוגע לתכנית לרבות ההרחבות השונות מפורטים בתנאי הפוליסות והם אלו המחייבים.

שירותים - בדיקת תיק הביטוח

 
בדיקת תיק הביטוח  - לקוחות רבים משלמים עבור ביטוחים כפולים, ביטוחים ישנים ובעלות גבוהה. 
אנו נבדוק עבורך את התיק הביטוחי ללא עלות, נוזיל ונשפר מוצרים ונרכז עבורך הכל תחת קורת גג אחד
למעוניינים בשירות ניתן לשלוח צילום ת.ז. לוואצאפ העסקי מס' 0548343473.

צור קשר

 
pehame@pehame.net
 
      03-5509960
 
רחוב : העלייה השנייה 43 אזור
 
לייבסיטי - בניית אתרים