פחם סוכנות לביטוח ופיננסים                       
 
 
 
 

 

מגדל - ביטוח נסיעות לחו"ל

      

 
        
פניקס - ביטוח נסיעות לחו"ל


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ביטוח חיים למשכנתא

מבטיח את החזר יתרת ההלוואה לבנק במקרה של מות אחד מלוקחי המשכנתא

 

ההחלטה לקנות בית היא החלטה חשובה ומרגשת, אבל מלווה בהוצאות רבות. מדוע אנו זקוקים לביטוח חיים למשכנתא? ביטוח חיים למשכנתא הנו חלק בלתי-נפרד מהמשכנתא עצמה, תפקידו להגן הן על הלווים והן על הבנק במקרה מוות, חלילה, של הלווה או אחד הלווים. במקרה כזה, מגדל לוקחת על עצמה לשלם לבנק את סכום ההלוואה שטרם נפרע, כך שהמשפחה שאיבדה את יקירה תהיה פטורה מהמשך תשלומי המשכנתא.

 

 

ביטוח משכנתא מורכב משני סוגים של ביטוחים - ביטוח חיים, המגן הן על הלווים והן על הבנק, במקרה מות אחד הלווים, כשבמצב זה חברת הביטוח תשלם לבנק את סכום ההלוואה שטרם נפרע, ובכך יפחת הנטל הכלכלי על המשפחה האבלה. סוג נוסף של ביטוח משכנתא הוא ביטוח מבנה, המיועד למקרים של פגיעה בנכס ובשוויו, כשברוב המקרים הוא אינו כולל ביטוח תכולה והתשלום עליו נמוך יחסית.


ביטוח חיים למשכנתא מבטיח למעשה את החזר יתרת תשלומי ההלוואה, במקרה של מות הלווה, שאינו יכול, מן הסתם, להחזיר את כספי ההלוואה. במקרה זה הנכס נותר בידי יורשיו של הלווה. ביטוח חיים למשכנתא תקף לכספי ההלוואה בלבד, ואינו מהווה תחליף לביטוח חיים למקרה מוות, המספק כיסוי לבני המשפחה במקרה של אסון.
לצד ביטוח חיים למשכנתא, יש לרכוש גם ביטוח מבנה למשכנתא המכסה את עלות תשלומי המשכנתא הנותרים במקרה של נזק הנגרם לנכס ופוגע בערכו באופן משמעותי.

 

החברה תהיה פטורה מחבותה לתשלום סכום הביטוח אם נגרם מות המבוטח עקב התאבדות (בין אם המבוטח היה שפוי בדעתו ובין אם לא) בתוך שנה מיום כריתת חוזה הביטוח, או מיום חידוש הפוליסה, הכל לפי התאריך המאוחר יותר. במקרה של הגדלה של סכום הביטוח יחול האמור בסעיף זה לגבי סכום הביטוח הנוסף, החל ממועד כריתת חוזה הביטוח לגבי סכום הביטוח הנוסף.

  • מגדל משכנתא הינה תכנית ביטוח למקרה מוות בלבד. במקרה פטירת המבוטח במהלך תקופת הביטוח חלילה, ישולם סכום הביטוח לבנק,לצורך כיסוי חוב ההלוואה והיתרה (אם תהיה) תשולם למוטבים.
  • הפרמיה תגבה מדי חודש בחודשו באמצעות הוראת קבע או כרטיס אשראי בהתאם לבחירתך.


לתשומת ליבך, המידע שמוצג לעיל הינו מידע תמציתי בלבד. הפרטים המלאים בנוגע לתכנית לרבות  ההרחבות השונות מפורטים בתנאי הפוליסות והם אלו המחייבים.

שירותים - בדיקת תיק הביטוח

 
בדיקת תיק הביטוח  - לקוחות רבים משלמים עבור ביטוחים כפולים, ביטוחים ישנים ובעלות גבוהה. 
אנו נבדוק עבורך את התיק הביטוחי ללא עלות, נוזיל ונשפר מוצרים ונרכז עבורך הכל תחת קורת גג אחד
למעוניינים בשירות ניתן לשלוח צילום ת.ז. לוואצאפ העסקי מס' 0548343473.

צור קשר

 
pehame@pehame.net
 
      03-5509960
 
רחוב : העלייה השנייה 43 אזור
 
לייבסיטי - בניית אתרים